Mücahit Kaçar

1976 yılında Erzurum Horasan`da doğdu. Yaz dönemlerinde Kocaeli, Karamürsel`de çalışarak aile ekonomisine katkıda bulundu. Orta Öğrenimini bitirdikten sonra   Lise 1`de Okul eğitimini yarıda bırakarak çalışma hayatına atıldı. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra AKA LTD olarak aile şirketini kurdu. Uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundu. 2014 yılında Belde Başkanlığı; İl Başkan yardımcılığı; Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 Yalova Ticaret Odası tarafından gerçekleşen seçimde Meslek Komite seçimini kazanarak 1. Meslek Komite Başkanı oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yalova Tavşanlı Belediye Başkanlığına Seçildi.

YUKARI TAVŞANLI İÇİN DOĞALGAZ DA SON VİRAJA GİRİLDİ! DOĞALGAZSIZ SON KIŞ OLACAK.

Yukarı Tavşanlı için doğalgaz da son viraja girildi! Doğalgazsız son kış olacak.
Yazdır / Tarih: 2021-09-27

          Doğalgazın köy içine gelmesi için yapılan çalışmalar hız kazandı. 2022 kış dönemine yetiştirilmesi planlanan toplamda yaklaşık 3,5 km uzunluğundaki doğalgaz hattı çalışmalarında, ana hatların döşenmesinin ardından artık hane bağlantıları için start verildi. Pandemi döneminde üretiminde sıkıntı olan doğalgaz altyapı malzemelerindeki sorunlar aşıldı ve hemen çalışmalar başladı.
Ana hatlardan sonra ara sokaklar ve haneler için başlayan altyapı çalışmasını Başkanımız Sayın Mücahit Kaçar yerinde inceledi.