Mücahit Kaçar

1976 yılında Erzurum Horasan`da doğdu. Yaz dönemlerinde Kocaeli, Karamürsel`de çalışarak aile ekonomisine katkıda bulundu. Orta Öğrenimini bitirdikten sonra   Lise 1`de Okul eğitimini yarıda bırakarak çalışma hayatına atıldı. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra AKA LTD olarak aile şirketini kurdu. Uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundu. 2014 yılında Belde Başkanlığı; İl Başkan yardımcılığı; Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 Yalova Ticaret Odası tarafından gerçekleşen seçimde Meslek Komite seçimini kazanarak 1. Meslek Komite Başkanı oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yalova Tavşanlı Belediye Başkanlığına Seçildi.

İNSAN VE HAYVAN SAĞLIĞINI KORUMAK ÜZERE SOKAK HAYVANLARI REHABİLİTASYON VE BELENME ALANI OLARAK GEÇİCİ BAKIMEVİNİ HİZMETE KAZANDIRDIK.

İnsan ve Hayvan Sağlığını korumak üzere Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Belenme Alanı olarak geçici bakımevini hizmete kazandırdık.
Yazdır / Tarih: 2020-04-29

           Bizlere her zaman ihtiyacı olan Sahipsiz Sokak hayvanlarını doğal hayatına pozitif katkıda bulunmak üzere Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Belenme Alanımızı sahipsiz hayvanlarımızı rehabilite etmeyi, insan ve hayvan sağlığını korumayı ve hayvan sevgisini artırmayı amaçladığımız Rehabilitasyon ve Belenme Alanımızı hizmete başlamıştır. PAGDER Derneğine klübelerin temini konusunda yapmış olduğu olağanüstü katkılarından dolayı teşekkür ederiz 
          Covid 19’la mücadele kapsamında resmi açılışımız Bayram sonrası yapılacaktır. Beldemize hayırlı olsun.