Mücahit Kaçar

1976 yılında Erzurum Horasan`da doğdu. Yaz dönemlerinde Kocaeli, Karamürsel`de çalışarak aile ekonomisine katkıda bulundu. Orta Öğrenimini bitirdikten sonra   Lise 1`de Okul eğitimini yarıda bırakarak çalışma hayatına atıldı. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra AKA LTD olarak aile şirketini kurdu. Uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundu. 2014 yılında Belde Başkanlığı; İl Başkan yardımcılığı; Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 Yalova Ticaret Odası tarafından gerçekleşen seçimde Meslek Komite seçimini kazanarak 1. Meslek Komite Başkanı oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yalova Tavşanlı Belediye Başkanlığına Seçildi.

KOVİD-19’LA MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR..!

KOVİD-19’LA MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR..!
Yazdır / Tarih: 2020-03-20

       Koronavirüs Kovid-19 la mücadele kapsamında daha önce kamu binalarımızın tamamını halkımızın sağlığını doğrudan ilgilendiren toplu alanlarımızdan camilerimiz,okullarımz sağlık ocağımız,Halk Eğitime bağlı kurslarımız,duraklarımız, eczanemiz,itfaiyemiz çocuk oyun parklarımız büyük özveri ile düzenli periyodik bir şekilde dezenfektan işlemlerini yapmaya devam ediyoruz.
       Belediye başkanımızın ivedilikle bitirilmesini istediği meskenlerimizin(bina girişleri merdivenler ve korkuluklarında) dezenfektan işlemlerini bitirdik.
Belediye olarak hayati öneme sahip mücadele gerektiren dezenfektan çalışmalarımıza vatandaşlarımızın da gayretli olarak destek vermesi elbirliği ile bu mücadeleden hayırlısıyla üstesinden geleceğiz inşallah.