Mücahit Kaçar

1976 yılında Erzurum Horasan`da doğdu. Yaz dönemlerinde Kocaeli, Karamürsel`de çalışarak aile ekonomisine katkıda bulundu. Orta Öğrenimini bitirdikten sonra   Lise 1`de Okul eğitimini yarıda bırakarak çalışma hayatına atıldı. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra AKA LTD olarak aile şirketini kurdu. Uzun süre Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundu. 2014 yılında Belde Başkanlığı; İl Başkan yardımcılığı; Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 Yalova Ticaret Odası tarafından gerçekleşen seçimde Meslek Komite seçimini kazanarak 1. Meslek Komite Başkanı oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yalova Tavşanlı Belediye Başkanlığına Seçildi.

BELDEMİZ GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YÜRÜTÜLMEKTEDİR.

Beldemiz genelinde dezenfekte çalışması yürütülmektedir.
Yazdır / Tarih: 2020-03-13

Koronavirüs salgını tehlikesinin en aza indirilmesi ve beldemiz genelinde sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulması amacıyla,okullar, camiiler, kahvehaneler, belediye hizmet binası toplu ulaşım araçları gibi insanların sıklıkla kullandığı mekanlarda dezenfekte çalışması yapıyoruz.

Çalışmalar kapsamında belediye araçları öğrenci servis araçları şehir içi minibüsler tek tek özel solüsyonla dezenfekte edilerek hijyenik hale getirildi. Öte yandan halkın alış veriş amaçlı yerleri,camiiler,okullar,kültür merkezi,kahvehaneler,sosyal tesis,spor salonu ve daha birçok nokta ekiplerce dezenfekte çalışması gerçekleştiriliyor.

“Sağlığımızı tehdit eden korona virüsünün beldemizde herhangi bir probleme yol açmaması için çalışıyoruz. Korona virüs ile mücadele etmek amacıyla kurduğumuz ilaçlama ekibi belde genelinde dezenfekte çalışması yürütmektedir.