BAŞKANIN MESAJI

Başkanın Mesajı

 

Değerli Tavşanlı Hemşerilerim,

Gösterdiğiniz teveccühle 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde beldemize belediye başkanı olmuş bulunmaktayım. Bizlere layık gördüğünüz bu mukaddes emaneti 5 yıl boyunca hakkıyla korumanın gayreti içerisinde olacağız. Tavşanlımızı yönetmek adına seçtiğiniz bir kardeşinizi, ağabeyiniz, belediye başkanınız olarak rüyamız, hayalimizi siz değerli hemşerilerimize hizmet etmek olacaktır.

Her gün bir hemşerimizin yüzünü güldürmek, işini ve hayatını kolaylaştırmak, derdiyle dertlenmek içi tüm belediye çalışanlarımla beraber 7/24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu onurlu görevi üstlenen ben arkadaşlarım bu şiarla yaşamın her alanında yanınızda yer alarak, daha mutlu daha yaşanabilir daha sorunsuz bir belde olmak için üstün gayret göstereceğiz.

İnsan odaklı, etik değerlere bağlı, şeffaf, yenilikçi ve vizyoner bir belediyecilik anlayışı ile beldemize hizmet edeceğiz. Bununla birlikte tarihine, gelenlerine bağlı, bütün milli ve manevi değerlerine sahip çıkıp, vatandaşlarıyla beraber birlikte yönetim anlayışıyla ilerleyen bir belediyeciliği beldemize kazandıracağız.

Kıymetli Tavşanlılar,

Seçim beyannamemizde yer alan projelerimizi hizmet süremiz boyunca acil ihtiyaçlar gözetilerek planlamış bulunuyoruz. Sabır ve gayretle, üstün bir özveri ve Allah`ın izniyle beldemizin bütün ağır problemlerini tek tek çözeceğiz. Siz değerli hemşerilerimizden tek beklentimiz bu süre zarfında bize güvenmeniz ve üzerimizden eksik etmeyeceğiniz dualarınız olacaktır.

Tüm hayırların, güzellikleri Tavşanlı için ve ülkemiz için olmasını diliyor, kıymetli Tavşanlı hemşerilerimi en içten duygularımla selamlıyor, saygılarımı sunuyorum.


Diğer Mesajlar